Read Later

Sonra Oku Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.9 MB
  • Version 2.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Mischneider
Read Later yazılımı okuduğunuz herhangi bir dökümanı kaldığınız yerden okumaya devam edebileceğiniz ve tek bir tuş yardımı ile aratabileceğiniz ücretsiz bir daha sonra okuma yazılımıdır.
Read Later yazılımı okuduğunuz herhangi bir dökümanı kaldığınız yerden okumaya devam edebileceğiniz ve tek bir tuş yardımı ile aratabileceğiniz ücretsiz bir daha sonra okuma yazılımıdır. Eğer Pocket ya da Instapaper hesabınız var ise yazılımı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Read Later yazılımını Pocket ve Instapaper hesaplarınız ile senkronize edebilirsiniz. Ekleme, Arşiv, düzenleme, taşıma, beğenme ve silme işlemlerini yapabilirsiniz. Yeni web sayfalarını ve diğer işlevleri hızlı bir şekilde yapabilmeniz için kısayollarını kişiselleştirebilirsiniz. Yazılım ile her oluşturduğunuz yeni klasöre 1000 Instapaper ve 500 Pocket dökümanını kayıt edebilirsiniz. Bütün bunların yanında kayıt ettiğiniz sayfaları Csv veya Html formatında dışa aktarabilirsiniz. 

Read Later yazılımı ile makaleleri Twitter, Facebook, Evernote gibi sosyal medya sitelerinde paylaşabilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Read Later indir